Latawcowe nowości

Już połowa wakacji za nami… ale na szczęście jeszcze połowa przed nami! Podobno wyprawka szkolna już w sklepach to i my snujemy plany na nadchodzący wrzesień. Tym razem mamy coś dla Małych i Dużych. Już teraz zapraszamy do zapisów zarówno na zajęcia grupowe dla dzieci, jak i na warsztaty oraz konsultacje indywidualne z Pozytywnej Dyscypliny skierowane do Rodziców. 

Wśród zajęć grupowych dla dzieci Gimnastyka korekcyjna, Trening Umiejętności Społecznych oraz Bajkoterapia. Zajęcia odbywają się w małych grupach od 3 do 5 osób. 

Oprócz warsztatów, które poprowadzi p. Katarzyna Malinowska będzie można skorzystać z indywidualnych konsultacji. Pani Katarzyna jest pedagogiem, socjoterapeutą, mediatorem rodzinnym oraz certyfikownym edukatorem pozytywnej dyscypliny. Przez wiele lat pracowała jako wychowawca w Domu Małego Dziecka, była biegłym sądowym, miała przyjemność wykładać „Komunikację interpersonalną w klasach zintegrowanych” na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Przeprowadziła też szereg mediacji rodzinnych oraz grupy socjoterapeutyczne, była kuratorem społecznym oraz wychowawcą w bursie dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Szczegóły dotyczące dni i godzin poszczególnych zajęć pojawią się na przełomie sierpnia i września.